Ford

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Astra wiecej pali po remoncie.



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FORD Forum Strona Główna -> ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Instalacje LPG - II generacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tomek315ln

Czytelnik



Dołączył: 10 Lut 2013
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Małopolska
Posiadane auto: Astra 1,4
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 10 Lut 2013, 16:48
Temat postu:

Astra wiecej pali po remoncie.


Witam posiadam Astre 1,4 F 92 r. niedawno wypaliły mi się zawory w głowicy, auto zaprowadziłem do mechanika 500 zł wyłożyłem i naprawione. Ale po wyjechaniu od mechanika auto nie było juz to i na dodatek nie podłączyli masy przykrencanej na 6 srubke (gdzies od gazu), nie zbierała się jak wcześniej to wróciłem i przyspieszył zapłon i już dobrze a mase jak podłaczył do silnika to gasła wyłączała gaz, wiec przykleił ja izolacja do serva zeby nie przeskadzała.
Problem polega na tym ze na butli robiłem srednio 400 km +/- 10 w zaleznosci od jazdy. Teraz 260 nie moge zrobić a machanik mówi ze jest ok.
Dodam ze głowica zrobiona, swiece nowe, kable tez filtry zmienione macie jakieś pomysły ?
Powrót do góry
zdunek.service

Czytelnik



Dołączył: 23 Lut 2013
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Świdnik
Posiadane auto: tigra 1,4
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 23 Lut 2013, 10:11
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Astra wiecej pali po remoncie.


nie czujesz spadku mocy, silnik równo pracuje?
Powrót do góry
tomek315ln

Czytelnik



Dołączył: 10 Lut 2013
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Małopolska
Posiadane auto: Astra 1,4
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 03 Mar 2013, 13:06
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Astra wiecej pali po remoncie.


silnik pracuje w miare dobrze, ale znalazlem w końcu dobrego gazownika i pojechałem do niego, próbował podłaczyć komputer ale nie komunikuje sie z Astra, powiedział mi ze prawdopodobnie uszkodził sie sterownik (landirenzo) Mase która odpieli przy naprawie głowicy przypioł do silnika przestał sie gaz załanczać, był zdziwiony bo powiedział ze masa powinna być tam podłączona bo inaczej masować bedzie przez cewki i inne urzadzenia. Wyjechałem od niego i spróbowałem przełaczyć na gaz i sie przełaczyło, wróciłem do niego i przykrecilismy mase tak jak to miało być, i juz działa. On sam zdziwiony ze jeszcze takich cyrków nie miał. Powiedział ze spalanie mogło być duże dlatego ze silnik krokowy nie miał masy i prawdopodobnie był otwarty całkiem i dawkował gaz jak mu pasowało i teraz powinno się spalanie zmniejszyć poprzez przykrecenie tej masy, dopiero wczoraj to zrobiłem i muszę przetestować czy to było problemem.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FORD Forum Strona Główna -> ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Instalacje LPG - II generacja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Instalacje LPG - II generacja


FordFocus

18 900

2008r.

223 000 km

mazowieckie

FordFiesta

11 000

2006r.

142 969 km

pomorskie

FordFocus

12 400

2009r.

220 000 km

wielkopolskie

FordGrand Tourneo Connect

84 900

2019r.

114 000 km

mazowieckie

FordFiesta

16 900

2009r.

160 645 km

łódzkie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Fiesta Klub Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System