Ford

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Ford Focus C-Max ) Sprzeglo w C-maxie



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FORD Forum Strona Główna -> ( Ford Focus C-Max ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AdamB32

Czytelnik



Dołączył: 22 Paź 2010
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Sulechow
Posiadane auto: Ford Focus C-Max 2004
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 22 Paź 2010, 20:45
Temat postu:

Sprzeglo w C-maxie


Witam Smile Odrazu zaznacze ze jestem zielony w sprawach samochodowych wiec dlatego zwracam sie do was... Otoz jadac dzisiaj swoim C-Maxem z 2004 roku odnosilem wrazenie ze cos dziwnego stalo sie z moim sprzeglem... wydaje mi sie ze ono prawie w ogole nie lapie... Kiedy je wcisne do podlogi i pozniej prubuje ruszyc dodajac gazu... sprzeglo zalapuje prawie przy tym jak jest juz przeze mnie nie wcisniete... co wydaje mi sie dosc dziwne... nigdy wczesniej nie mialem takiego problemu wiec nie wiem czy to tylko takie wrazenie czy poprostu sie cos z nim stalo... no a przede wszystkim jak to naprawic... czy potrzebny jest mechanik... czy to jakas linka sie poluzowala... no i przede wszystkim czy w ogole moge tak jezdzic... a moze niezwloczne jest zgloszenie sie do jakiejs mechaniki pojazdowej... prosze o pomoc i wasze porady...
Powrót do góry
gadu-gadu
krzysztof.komorowski1

Auto Maniak



Dołączył: 12 Paź 2008
Posty: 2814
Skąd jesteś (miejscowość / region): Świdnik/Mulheim an der Ruhr
Posiadane auto: scenic 1,9dci\\\'02 102KM/scenic 1,9dci\\\'07 131KM, Megane 1.6 16v \'04
Piwa: 142/20
Wysłany: Pią 22 Paź 2010, 21:55
Temat postu:

Re: ( Ford Focus C-Max ) Sprzeglo w C-maxie


Jedż do mechanika.
Powrót do góry
AdamB32

Czytelnik



Dołączył: 22 Paź 2010
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Sulechow
Posiadane auto: Ford Focus C-Max 2004
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 22 Paź 2010, 22:28
Temat postu:

Re: ( Ford Focus C-Max ) Sprzeglo w C-maxie


U jednego dzisiaj juz bylem... A poniewaz mieszkam w UK to powiem ci jak bylo... nawet nie wsiadl do auta nic nie sprawdzil... odrazu powiedzial ze trzeba wymienic sprzeglo i jakis tam cylinder za co zawolac chcial 350 funtow... masakra... a ja nawet nie mam pewnosci co on tam dotknie... A jak dlugo tak moge jezdzic... tydzien ?? za nim znajde cos tanszego ewentualnie... albo jakies inne spostrzezenia ??
Powrót do góry
gadu-gadu
gabryiel

Auto Maniak



Dołączył: 04 Sie 2010
Posty: 1715
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kamieniec Ząbkowicki.
Posiadane auto: marcedes w202 2,2cdi 2000rok golf 6 1,4 80 km.
Piwa: 123/9
Wysłany: Sob 23 Paź 2010, 06:33
Temat postu:

Sprzeglo w C-maxie


Zuzyta tarcza sprzęgla .Jezdzisz z nogą na dzwigni ,albo twój poprzednik lubił sportową jazde i palił gumy . Sugestia profilaktycznej wymiany cylindra wyciskowego prawidłowa Wymiana następuje przy montazu kpl. sprzegła . Argumentem jest trudny dostęp i wymiana przy okazji. Nie zrobisz tego sam .Koszt w kraju z robocizną ok 700 zl. Pozdrawiam
_________________
To, czego szukasz, znajdziesz w ostatnim spośród możliwych miejsc
Powrót do góry
AdamB32

Czytelnik



Dołączył: 22 Paź 2010
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Sulechow
Posiadane auto: Ford Focus C-Max 2004
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 23 Paź 2010, 09:26
Temat postu:

Re: ( Ford Focus C-Max ) Sprzeglo w C-maxie


No dobra a czy dam rade pojezdzic tak jeszcze przez tydzien... i wymienic to w nastepnym piatek u mechanika czy powinienem to zrobic niezwlocznie bo bedzie to mialo jakies inne swoje konsekwencje... prosze o porade... w sumie za tydzien to moze mialbym jeszcze mozliwosc znalezienia jakiegos innego mechanika... przede wszystkim tanszego
Powrót do góry
gadu-gadu
Reklama








Wysłany: Sob 23 Paź 2010, 09:26
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
krzysztof.komorowski1

Auto Maniak



Dołączył: 12 Paź 2008
Posty: 2814
Skąd jesteś (miejscowość / region): Świdnik/Mulheim an der Ruhr
Posiadane auto: scenic 1,9dci\\\'02 102KM/scenic 1,9dci\\\'07 131KM, Megane 1.6 16v \'04
Piwa: 142/20
Wysłany: Sob 23 Paź 2010, 13:12
Temat postu:

Re: ( Ford Focus C-Max ) Sprzeglo w C-maxie


Już mu nic nie zaszkodzi,dopóki ciągnie sprzęgło i da się jechać to nic się nie stanie.
Powrót do góry
AdamB32

Czytelnik



Dołączył: 22 Paź 2010
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Sulechow
Posiadane auto: Ford Focus C-Max 2004
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 24 Paź 2010, 22:05
Temat postu:

Re: ( Ford Focus C-Max ) Sprzeglo w C-maxie


Spostrzezenia z dzisiaj sa takie: poniewaz bylem dzisiaj w pracy to dalem sie przejechac kilku kolegom w pracy autem i chcialem posluchac ich spostrzezen na temat sprzegla... 5 z nich stwierdzilo ze jesli cokolwiek jest zle to ze mna a nie z sprzeglem... i tylko jeden stwierdzil ze faktycznie bierze wysyko ale chyba na ta chwile nie jest to nie pokojace... Moze faktycznie jestem przewrazliwiony, a moze przez fakt ze ostatni tydzien jezdzilem samochodem firmowym i po przesiadce tak jakos wyszlo... Albo mam racje i jednak niedlugo czeka mnie wymiana... Na razie chyba bede jezdzil i bacznie sprawdzal co dzieje sie ze sprzeglem... wydaje mi sie lepiej dmuchac na zimne... Smile A takie jeszcze do was pytanie... a jesli naprawde lapie za wysoko to oznacza ze w niedalekiej przyszlosci bedzie gorzej i jednak czeka mnie wymiana tak czy siak... czy poprostu przesadzam Smile Ogolnie dzieki za pomoc Panowie przynajmniej dowiedzialem sie nieco na temat sprzegla Smile Pozdrawiam
Powrót do góry
gadu-gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FORD Forum Strona Główna -> ( Ford Focus C-Max ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Ford Focus C-Max »

Opinie o samochodach Ford Focus C-Max - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Ford Focus C-Max ) Porady, problemy techniczne


FordFiesta

9 900

2006r.

175 000 km

wielkopolskie

FordRanger

144 900

2021r.

38 378 km

kujawsko-pomorskie

FordFocus

72 000

2016r.

160 000 km

lubelskie

FordFiesta

11 000

2006r.

142 969 km

pomorskie

FordKuga

54 900

2016r.

132 554 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Fiesta Klub Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System