Ford

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) wysadza mi pokrywę od filtru powietrza na LPG Astra 1.6 16v



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FORD Forum Strona Główna -> ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Instalacje LPG - II generacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Damianusek321

Czytelnik



Dołączył: 23 Lut 2012
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Radom
Posiadane auto: Opel Astra 1.6 16v 1996
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 23 Lut 2012, 20:48
Temat postu:

wysadza mi pokrywę od filtru powietrza na LPG Astra 1.6 16v


Witam. Mam pewien problem. Posiadam opla astre 1.6 16v (1996) w gazie i benzynie. Problem jednak tyczy się gazu. Po kilku minutach jazdy następuje "głośny huk" i wysadza mi pokrywę od filtru powietrza bądz tą gumę między filtrem powietrza a bodajze korektorem ssącym. Czy nie wiecie co może być przyczyną?
Powrót do góry
silvo44
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 714
Skąd jesteś (miejscowość / region): Olkusz/Młp
Posiadane auto: OPEL VECTRA C 1.8
Piwa: 56/16
Wysłany: Pią 24 Lut 2012, 07:57
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) wysadza mi pokrywę od filtru powietrza na LPG Astra 1.6 16v


Autko ,,strzela w dolot'' - zacznij od wymiany świec, kabli WN ..

http://forum.omegaklub.eu/showthread.php?t=17547/
_________________



Powrót do góry
gadu-gadu
adamww

Czytelnik



Dołączył: 05 Mar 2012
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): WAWA
Posiadane auto: OPEL ASTRA 1.6 COMBI
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 05 Mar 2012, 21:31
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) wysadza mi pokrywę od filtru powietrza na LPG Astra 1.6 16v


Cześć przez parę dni miałem ten sam problem po wymianie parownika zaczęło coś mi strzelać i rozwaliło mi filtr powietrza byłem z tym u gazownika a ten od razu proszę wymienić kable i świece i bla bla bla więc to zrobiłem a autko dalej strzela więc ja do tego fachowca że to nic nie dało i co mam dalej zrobić więc mówi mi że trzeba teraz na komputer i ustawić ( 50zł )więc ja do niego a kto za to zapłaci a on że ja ale już raz dwa dni wcześniej zapłaciłem więc mu podziękowałem bo z niego [cenzura] a nie fachowiec a teraz do rzeczy według mnie strzały takie odbywają się dlatego że za dużo gazu wlatuje a reszta robi wielkie bum ja zrobiłem tak, na parowniku podkręciłem wolne obroty na większe a przy grubym wężu zmniejszyłem. Parę razy na wyczucie i jest super ok. jak teraz dam w pedał na dwójce to autko śmiga a nie strzela a ten fachowiec niech dalej się uczy tyle z mojej strony. Fakt trzeba mieć kable i świece w dobrym stanie ale na pewno nie jest to wina tego a ilości gazu wlatującego dokręć śrubę na grubym wężu Very Happy
Powrót do góry
Damianusek321

Czytelnik



Dołączył: 23 Lut 2012
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Radom
Posiadane auto: Opel Astra 1.6 16v 1996
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 07 Mar 2012, 22:48
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) wysadza mi pokrywę od filtru powietrza na LPG Astra 1.6 16v


Mi też się udało rozwiązać ten problem. Wystarczyła wymiana świec i przewodów. Dziękuję za pomoc.
Powrót do góry
BabelNfs

Czytelnik



Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kołobrzeg
Posiadane auto: Opel Vectra B 1.6 16V 1997
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 15 Kwi 2012, 20:11
Temat postu:

Re.wysadza mi pokrywe


Witam jestem nowy, więc jak coś żle napisałem to sorry. Jestem posiadaczem Opla Vectry B i mój problem jest taki sam. Wymieniłem kable i świece nic nie pomogło oddałem do gazownika powiedział stary parownik wymieniłem nic nie pomogło powiedział że również może być wina brudnego przepływomierza lecz na benzynie chodzi bez zarzutów. Nie wiem już czego to może być wina czy silniczka krokowego - często utrzymuje mi samochód podczas jazdy na wysokich obrotach po wciśnięciu sprzęgła. Nie mam już pomysłu może ktoś ma jakieś porady co zrobić .
P.S Czy jest ktoś z Kołobrzegu kto może polecić jakiegoś dobrego gazownika.

Poprawiłem styl .. silvo44
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Nie 15 Kwi 2012, 20:11
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FORD Forum Strona Główna -> ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Instalacje LPG - II generacja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Instalacje LPG - II generacja


FordMondeo

54 900

2017r.

162 000 km

mazowieckie

FordFocus

13 499

2006r.

157 000 km

warmińsko-mazurskie

FordKuga

87 900

2018r.

88 000 km

śląskie

FordFocus C-Max

11 300

2005r.

272 900 km

warmińsko-mazurskie

FordMondeo

54 900

2015r.

135 000 km

kujawsko-pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Fiesta Klub Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System