Ford

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Ford Galaxy ) kopci na bialo 1.9 disel



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FORD Forum Strona Główna -> ( Ford Galaxy ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
namietnoscparyza

Czytelnik



Dołączył: 04 Lis 2013
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): portlaoise
Posiadane auto: ford galaxy.1.9 tdi ghi
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 05 Lis 2013, 00:35
Temat postu:

kopci na bialo 1.9 disel


witam.kupilem galaxy 2000 rok 1.9 tdi wersja gia' odpala normalnie ale strasznie kopci na bialo jadac po jakims czasie dymu bialego nie widze,bynajmniej ja kierowca nie wiem jak jadacy za mna..popszedni wlasciciel twierdzi ze miesiac temu regenerowal turbo..jadac do 100 km[h jest normalni potem jak by nie mial mocy.tira mijalem10 min...byly wlasciciel twierdzi ze byl u mechanika i ten powiedzial ze walek rozrzadu do wymiany,nie slysze zadnych stukow silnik chodz niby normalnie..prosze o porade..
Powrót do góry
piekny-gienus

Auto Maniak



Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 3336
Skąd jesteś (miejscowość / region): wielkopolska
Posiadane auto: peugeot 607 sedan 2.2 hdi 2004, pass mercedes c klassa, 2003, passat b-6 2006, opel corsa D 2008, peugoeot 407 2007, citroen C-5, laguna, Omega, Megane, honda, Golf, motocykl Honda 500, opel Vektra,
Piwa: 153/18
Wysłany: Sob 09 Lis 2013, 00:17
Temat postu:

Re: ( Ford Galaxy ) kopci na bialo 1.9 disel


witam - zaczni od diagnostyki - i to dynamicznej w trasie.
Powrót do góry
namietnoscparyza

Czytelnik



Dołączył: 04 Lis 2013
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): portlaoise
Posiadane auto: ford galaxy.1.9 tdi ghi
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 10 Lis 2013, 02:58
Temat postu:

Re: ( Ford Galaxy ) kopci na bialo 1.9 disel


witam...przy dynamicznej jezdzie nie mial mocy przy stu no godz.pojechalem na komputer ,wykazal zepsuty jeden wtrysk..wymienilem go na dobry.komputer wyczyscil wszystkie bledy i pokazal silnik idealny.przez moment nawet przestal dymic.wymienilem tez filt paliwa.w tej chwili wyglada to tak-wrocila pelna moc ,jechalem nawet 120 km bez problemu,wczesniej bylo to nie mozliwe.diagnostyka pokazuje 0 bledow..a.. jak dymil tak dymi dalej...ups...najmocniej przy odpaleniu no niskich obrotach ,jak mu troche przygazuje to dymi troche mniej ,dym jest bialy i bardzo duzo po pewnym czasie dymi mniej.dym pachnie ropa...moze pompa zle ustawiona a moze raczej uszczelniacze...co myslicie?
Powrót do góry
namietnoscparyza

Czytelnik



Dołączył: 04 Lis 2013
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): portlaoise
Posiadane auto: ford galaxy.1.9 tdi ghi
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 12 Lis 2013, 00:49
Temat postu:

Re: ( Ford Galaxy ) kopci na bialo 1.9 disel


witam.no to wymienilem ten jeden wtrysk i teraz jest tak...jak odpalam rano to kopci na bilo niebiesko, moc jest dobra wszystko dziala dobrze ,jade normalnie ,w pewnym momencie tak przy 90 km/h traci moc,jadac dalej wylanczam silnik i puszczam sprzeglo i zaraz go wlanczam z powrotem.moc silnika wraca z powrotem...jade dale z 5 km i spada moc,wylaczam silnik i wlaczam -moc silnika wraca z powrotem i tak bez konca.przejechalem 40 km sprawdzam jak kopci i zero dymka ,gazuje mu do 4.000 obrotow i zero dymka,silnik chodz idealnie.zostawilem go na pare godzin i znowu kopci.nie wiem za co sie zabrac,kazdy mowi co innego .ostatni mechanik mowi ze elektryka ale co to nie wie...ogolnie wiekszosc sugeruje wymiane silnika...
Powrót do góry
witekbobo

Czytelnik



Dołączył: 10 Sie 2014
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Człuchów
Posiadane auto: Ford galaxy 1.9TDI 2004
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 10 Sie 2014, 21:30
Temat postu:

Re: ( Ford Galaxy ) kopci na bialo 1.9 disel


Witam, miałem podobny problem mój galaxy był słaby i kopcił na biało, też nie mogłem znaleś na to recepty problem okazał się prosty zamiast oleju napędowego zatankowałem benzynę u mnie to była cała przyczyna
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Nie 10 Sie 2014, 21:30
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FORD Forum Strona Główna -> ( Ford Galaxy ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Ford Galaxy »

Opinie o samochodach Ford Galaxy - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Ford Galaxy ) Porady, problemy techniczne


FordFocus

14 800

2009r.

220 000 km

pomorskie

FordFiesta

11 000

2006r.

142 969 km

pomorskie

FordMondeo

57 900

2019r.

241 099 km

kujawsko-pomorskie

FordKuga

54 900

2016r.

132 554 km

mazowieckie

FordFocus

19 900

2010r.

174 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Fiesta Klub Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System