Ford

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Ford Fiesta ) Ford Fiesta mk VI 1.3 benzyna



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FORD Forum Strona Główna -> ( Ford Fiesta ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lukasz896

Czytelnik



Dołączył: 05 Lut 2015
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): podkarpackie
Posiadane auto: citroen
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 05 Lut 2015, 20:50
Temat postu:

Ford Fiesta mk VI 1.3 benzyna


Witam, chciałem zapytać o opinie. Niedługo będę miał możliwość kupna Fiesty z silnikiem 1.3 benzyna. Nie wiem ile koni będzie miał ten silnik, nie przyszło mi do głowy, że są 2 silniki o tej pojemności z różną ilością koni. Słyszałem, że ten mniejszy silnik jest raczej kiepski i ospały i nie warto za bardzo go kupować. Moje pytanie jest takie czy opłaca się brać ten z 60 KM i jak duża jest różnica między oboma silnikami 1.3? Auto, które będę miał możliwość kupić ma 5 drzwi, więc pewnie jest trochę cięższe od 3 drzwiowego, a taki silniczek wydaje się mały do takiego auta.
Powrót do góry
hmielak

Debiutant



Dołączył: 21 Cze 2009
Posty: 27
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gniezno
Posiadane auto: Renault Clio 1.6 8v 1999r.
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 10 Lut 2019, 16:03
Temat postu:

Re: ( Ford Fiesta ) Ford Fiesta mk VI 1.3 benzyna


Ja mam ten mocniejszy i jezeli idzie o osiągi to fajnie jest dopiero jak trzymasz na obrotach. Tylko ze wtedy lubi sobie chlapnąć więcej paliwka. Ale umówmy się-nie jest to fura na dlugie trasy a raczej do miasta. A tu spisuje sie swietnie. Nic nie trzeszczy nie skrzypi, dobra widoczność, wspomaganie poprawne. Nawet kilka razy w roku robimy wyjazd do rodzicow-300km w jedną stronę-i nie moge zlego slowa powiedzieć. Tyle ze wtedy auto ma troche ciężko. Mam to auto 5 lat i z rzeczy które wymienilem to pompa wody, akumulator, hamulce przód i tył kilka razy żarówki filtry oleje... Rok temu dostala nowe opony bo zasluzyla! Naprawde wdzieczne auto jezeli pilnujesz wszystkiego na czas. Myślę ze zostanie ze mną do końca swoich (lub moich) dni he he. Polecam!
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FORD Forum Strona Główna -> ( Ford Fiesta ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Ford Fiesta »

Opinie o samochodach Ford Fiesta - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Ford Fiesta ) Porady, problemy techniczne


FordFocus

27 800

2014r.

150 000 km

małopolskie

FordS-Max

35 900

2012r.

249 000 km

pomorskie

FordMondeo

54 900

2017r.

162 000 km

mazowieckie

FordFiesta

36 900

2014r.

129 000 km

śląskie

FordMondeo

52 900

2018r.

186 898 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Fiesta Klub Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System