Ford

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Ford ) radio nie działa - phone



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FORD Forum Strona Główna -> ( Ford ) Car audio,CB radio, nawigacja, alarmy, komputery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
joasik

Czytelnik



Dołączył: 20 Kwi 2015
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Sopot
Posiadane auto: Ford C Max 1,8 2008
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 20 Kwi 2015, 15:43
Temat postu:

radio nie działa - phone


Mam problem z radiem w fordzie C max,
notorycznie włącza się phone na wyświetlaczu i odtwarzacz przestaje reagować ( nie można włączyć menu ani żadnego innego przycisku) . Nie ma też jakieś reguły. Czasem odpalam auto i radio czy CD gra od razu i bez problemu. a czasami nie gra tylko świeci się na wyświetlaczu Phone. Nawet wtedy gdy nie mam w aucie telefonu! A nawet jeśli mam telefon przy sobie to i tak bluetooth mam w telefonie wyłączony. Byłam u jakiegoś "specjalisty" wyciągnął radio do naprawy ale kiedy je oddawał sam się przyznał że nic nie zrobił bo nie widzi problemu. Po zamontowaniu przez jakiś czas radio grało teraz znowu to samo. Z mniejszą lub większą intensywnością radio szwankuje. Nie wiem czy to możliwe ale mam wrażenie że na wybojach na drodze lub na zakrętach radio zaczyna/przestaje grać więc może to jakiś czujnik albo styk. Ktoś może mi pomóc?
Powrót do góry
Transit 2

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sty 2015
Posty: 2118
Skąd jesteś (miejscowość / region): Podlaskie
Posiadane auto: Peugeot 106, Ford mondeo, Transit, Mercedes sprinter, Opel Vectra 2.0 tdi. Obecnie posiadam Forda Transit 2.0 tdi 300 rok 2003., Peugeot 206 1.1 2002 rok, Citroen c5 2.0 hdi 2002 rok.
Piwa: 102/6
Wysłany: Pon 20 Kwi 2015, 18:45
Temat postu:

Re: ( Ford ) radio nie działa - phone


Witam.
Jedyna rzecz co trzeba zrobić to sprawdzić styki na kostka łączone do radia( skoro po wybojach szwankuje). Jeśli chodzi o czujnik to radio nie posiada żadnych z tych rzeczy.
Cytat:
wyświetlaczu Phone
Możliwe że w radiu jest ustawione automatyczne wyświetlanie lub niechcący przyciskamy przycisk Phone , tutaj wszystko na spokojnie obejrzeć połączenia i ustawienia.
_________________
Każda rada jest dobra, ale odpisanie jak zostało naprawione to też dobra rada.
Szczęśliwego Nowego Jorku.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FORD Forum Strona Główna -> ( Ford ) Car audio,CB radio, nawigacja, alarmy, komputery Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Ford ) Car audio,CB radio, nawigacja, alarmy, komputery


FordTransit Custom

116 500

2022r.

15 239 km

podkarpackie

FordGalaxy

26 900

2009r.

243 000 km

małopolskie

FordGrand C-MAX

24 500

2015r.

199 500 km

wielkopolskie

FordS-Max

68 999

2019r.

148 000 km

pomorskie

FordFocus

15 900

2009r.

236 000 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Fiesta Klub Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System