Ford

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Ford Fiesta ) Problem z paliwem oraz wejściem na obroty



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FORD Forum Strona Główna -> ( Ford Fiesta ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bawdoo12

Czytelnik



Dołączył: 01 Paź 2017
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wielkopolska
Posiadane auto: Fiesta Mk III
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 01 Paź 2017, 17:06
Temat postu:

Problem z paliwem oraz wejściem na obroty


Witam mam taki problem kupiłem fieste Mk III 1995r 1.3 endura gdzieś mniej więcej pół roku temu i przez okres gdzieś miesiąca było wszystko w porządku, później pojawił się taki problem że zalałem paliwa za 20zł wyjeździłem 10km i paliwo się kończyło, później samochód stał trochę nie używany, postanowiłem że wleje benzynę i tak zrobiłem samochód postał do kolejnego dnia odpaliłem zrobiłem 200m na paliwie za 20zł i paliwa koniec, żadnych wycieków nie zaobserwowałem ;/ ale to nie wszystko
też z 2 tygodnie temu poszedłem go odpalić akumulator siadł sam od siebie no nic kupiłem tydzień temu nowy akumulator zamontowałem rozrusznik kręcił dziś idę leje benzyne odpalam a tam kicha akumulator nowy rozładowany, podłączyłem ojca auto na chwile pod moje i odpalił po 5 minutach, kręcił i kręci nadal coś musi pobierać prąd jeśli wiecie co możecie dać jakiś namiar ale nie o to chodzi, po odpaleniu z tłumika wydobywa się woda dość dużo, i po dodaniu gazu silnik gaśnie, a jeśli dodaje szybko i puszczam trochę gazu samochód wkręca się delikatnie na obroty ale słychać jakieś sykanie dodaje film który nagrałem i doradzić się was co to może być to syczenie?

https://www.youtube.com/watch?v=wYVchwSmzYU&feature=youtu.be
_________________
W życiu chodzi o to, by nigdy w siebie nie zwątpić, brnąc do celu mimo wielu sprzeczności, wyrzeczenia to największy wróg ludzkości.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FORD Forum Strona Główna -> ( Ford Fiesta ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Ford Fiesta »

Opinie o samochodach Ford Fiesta - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Ford Fiesta ) Porady, problemy techniczne


FordFocus

20 499

2011r.

242 000 km

warmińsko-mazurskie

FordC-Max

24 900

2011r.

199 000 km

pomorskie

FordMondeo

19 900

2007r.

162 000 km

śląskie

FordTransit Custom

126 900

2019r.

71 000 km

mazowieckie

FordEcoSport

39 950

2016r.

140 250 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Fiesta Klub Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System