Ford

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Ford Focus ) Ford Focus 1,6TDCI 2012 pedal sprzegla opada dalej POMOCY



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FORD Forum Strona Główna -> ( Ford Focus ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
majdzio

Czytelnik



Dołączył: 25 Mar 2015
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Przemysl
Posiadane auto: FORD FOCUS III KOMBI 1.6 DURATORQ TDCI DPF 95 KM 70 KW
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 11 Sty 2018, 12:42
Temat postu:

Ford Focus 1,6TDCI 2012 pedal sprzegla opada dalej POMOCY


Witam
Moze znajde tutaj jakas porade.Mam forda focusa z 2012.Od pewnego czasu powstal problem z pedalem sprzegla.
Potrafil pedal sprzegla opasc i samoczynnie musialem odciagac go noga.A ze wzgledu na to ze bylem w trasie za granica i ciaglem przyczepe.Oczywiscie to sie stalo zanim ciaglem przyczepe.Pedal wedlug mnie byl za nisko.Ale schylilem sie do pompki i jak ja ustawilem to bylo na chcwile dobrze ale pedal i tak jakby za nisko bral.Zrobilem z ta przyczepa na ryzyko wiem prawie 2000km.ale dojechalem.Oddalem samochod na warsztat i tam powiedzieli ze pomka jest niby zlamana,peknieta itd.To wymiana pompki.Nagle okazalo sie niby ze nie umie jej dopompowac i stwierdzil ze sprzeglo sie konczy i trzeba wymienic(teraz mam watpliwosci co do tej decyzji ale nie widzialem zuzytego sprzegla).OK.Wymiana sprzegla kompletnego bez dwumasu oczywiscie bo nie bylo biacia itd.
Niby naprawione.Ale problem pozostal ten sam.Chwile pojezdzilo i znowu pedal opada.BYl na poprawce i dalej problem.
Jak samochod jest zimny jest niby ok.Jak sie nagrzeje pedal opada.Ponadto nie mozna juz wrzucic ani 1 biegu ani wstecznego.Trzeba samochod wylaczyc aby to zrobic.Zauwazylismy ze wylaczone zostaly kontrolki asystent kierowcy i automatyczny ON OFF samochodu( moze ma cos z tym wspolnego?nie mam pojecia).
Poradzcie cos kochani bo zona juz jest bez samochodu od 15.12.A te majstry chyba nie maja pojecia gdzie tkwi problem.Moze jakas sugestia bo nie wiem co mam robic.Sprzeglo kompletne z pompka i robota juz mnie kosztuje 2000zl.A dalej jest problem.Samochod wedlug mnie gorzej zrebany jak go przywiozlem.Mysle ze wymiana kompletnego sprzegla byla bez zasadna.
Dziekuje za szybka reakcje.
Powrót do góry
skype status
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FORD Forum Strona Główna -> ( Ford Focus ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Ford Focus »

Opinie o samochodach Ford Focus - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Ford Focus ) Porady, problemy techniczne


FordTourneo Courier

32 900

2016r.

113 706 km

śląskie

FordFiesta

17 999

2008r.

183 000 km

warmińsko-mazurskie

FordFiesta

31 800

2017r.

115 000 km

małopolskie

FordEcoSport

42 200

2016r.

139 600 km

podkarpackie

FordC-Max

32 999

2014r.

120 000 km

podkarpackie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Fiesta Klub Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System