Ford

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Ford Galaxy ) Ford galaxy mk3 2.0 opinie.



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FORD Forum Strona Główna -> ( Ford Galaxy ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
motorek4612

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 28 Wrz 2009
Posty: 450
Skąd jesteś (miejscowość / region): Choszczno/ZCH
Posiadane auto: Ford S-max 1.8 TDCI,Citroen AX 1.5 d
Piwa: 29/20
Wysłany: Wto 19 Mar 2013, 14:15
Temat postu:

Ford galaxy mk3 2.0 opinie.


Witam, przymierzam się do kupna nowszego auta niż te którym obecnie śmigam, wybór łatwy nie jest, ale wpadł mi w oko galaxy mk3, z silnikiem benzynowym 2.0 145 koni, chyba tylko ten benzyniak jest w tym modelu.Proszę o opinie na temat tego auta, nie ukrywam iż po zakupie chciałbym go zagazować, wiec pytanie moje jest tez czy ten model ma tradycyjne koło zapasowe, żeby było miejsce na zbiornik, jak się zachowuje ogólnie ten silnik, czy ma wystarczająca moc żeby żwawo poruszać się w trasie tym autem , czy nie będzie zawalidroga. przymierzałem się również do s-maxa ale tam nie ma możliwości montażu zbiornika LPG wiec zostaje galaxy.Proszę o opinie i pozdrawiam.motorek4612.
_________________
motorek4612
Powrót do góry
gadu-gadu skype status
piekny-gienus

Auto Maniak



Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 3336
Skąd jesteś (miejscowość / region): wielkopolska
Posiadane auto: peugeot 607 sedan 2.2 hdi 2004, pass mercedes c klassa, 2003, passat b-6 2006, opel corsa D 2008, peugoeot 407 2007, citroen C-5, laguna, Omega, Megane, honda, Golf, motocykl Honda 500, opel Vektra,
Piwa: 153/18
Wysłany: Wto 26 Mar 2013, 22:32
Temat postu:

Re: ( Ford Galaxy ) Ford galaxy mk3 2.0 opinie.


witam .. Kolego zawsze byłem zwolennikiem benzyny, ale bez gazowania kociołka / szkoda silnika / a w tym wypadku ilość KM jest wystarczająca dla miasta i trasy , a w tej mocy i spalanie jest do przyjecia.
Mysle o poruszaniu sie wokół komina. Takie moje zdanie.
Powrót do góry
gk691

Czytelnik



Dołączył: 09 Sie 2017
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): WAŁCZ

Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 09 Sie 2017, 22:49
Temat postu:

Re: ( Ford Galaxy ) Ford galaxy mk3 2.0 opinie.


witam .wszystkich

mam pytanie jaki model wybrac galaxsy.chodzi mi o silniki benzynowe ktory jest najlepszy?interesuje mie cos co bedzie mialo moc ale tez bedzie w miare spalalo....i jakie mniej wiecej typowe usterki sa dla tego modelu.planuje zakup w polsce i uzytkowanie na korsyce no i raz na jakis czas przyjazd do polski.pozdrawiam
_________________
GRZESIEK 691
Powrót do góry
gk691

Czytelnik



Dołączył: 09 Sie 2017
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): WAŁCZ

Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 09 Sie 2017, 22:49
Temat postu:

Re: ( Ford Galaxy ) Ford galaxy mk3 2.0 opinie.


witam .wszystkich

mam pytanie jaki model wybrac galaxsy.chodzi mi o silniki benzynowe ktory jest najlepszy?interesuje mie cos co bedzie mialo moc ale tez bedzie w miare spalalo....i jakie mniej wiecej typowe usterki sa dla tego modelu.planuje zakup w polsce i uzytkowanie na korsyce no i raz na jakis czas przyjazd do polski.pozdrawiam
_________________
GRZESIEK 691
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FORD Forum Strona Główna -> ( Ford Galaxy ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Ford Galaxy »

Opinie o samochodach Ford Galaxy - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Ford Galaxy ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników


FordEcoSport

74 990

2018r.

6 557 km

pomorskie

FordS-Max

79 900

2019r.

195 000 km

mazowieckie

FordMondeo

54 900

2017r.

162 000 km

mazowieckie

FordFocus

46 900

2019r.

116 000 km

mazowieckie

FordEcoSport

39 900

2014r.

137 000 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Fiesta Klub Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System