Ford

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Ford Galaxie ) Ogólnie o Galaxym



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FORD Forum Strona Główna -> ( Ford Galaxie ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
peterslupno

Czytelnik



Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 8

Posiadane auto: Accord Coupe 2.0
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 03 Wrz 2009, 21:40
Temat postu:

Ogólnie o Galaxym


Witam koleżeństwo.
Auto fajne, pakowne, ciąga camping bez zadyszki, w dłuższych trasach silnik świetnie umila jazdę, na razie (5 lat) bez poważnej awarii. Gorzej w mieście. Tu wolę moją Honę accord coupe.
Mam tylko jeden problem. Potrzebuję zrobić przegląd w ASO. Od dawna pali mi się komunikat. Wymieniam olej, filtry, czyszczę klimę, ale wiem że to nie wszystko. Rozrząd? Skrzynia biegów? Turbina? Wtryski?
Auto kupiłem w 2004 w salonie. Potem była seria drobnych awarii i fatalnych gwarancyjnych napraw. Tyle co naprawili tyle mi popsuli, ignoranci. Nawet nie wiedzieli gdzie się podnośnik podkłada, przez co pogięli mi progi. Nie mówiąc już o wycinaniu przedniej atrapy by się dostać do zerwanej linki otwierania maski. Do tego aroganccy i niegrzeczni. Zarówno lokalny serwis forda jak i centrala w Warszawie. Nie tak się traktuje klienta kupującego w salonie droższy samochód. Ich strata. Forda już nie więcej nie kupiłem, kupiłem sobie Hondę, żonie BMW, bratu Hyundaia.
Jeżeli ktoś z Was może mi polecić w centralnej Polsce solidny warsztat znający się na Galaxym chętnie tam pojadę.
Swoją drogą auto bardzo udane i nie mam zamiaru się go pozbywać.
Pozdrawiam wszystkich miłośników samochodów.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FORD Forum Strona Główna -> ( Ford Galaxie ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1


Opinie o samochodach Ford Galaxie - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Ford Galaxie ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników


FordS-Max

47 900

2014r.

210 824 km

mazowieckie

FordGalaxy

28 900

2009r.

243 000 km

małopolskie

FordMondeo

64 900

2019r.

75 000 km

mazowieckie

FordKa

19 000

2014r.

150 000 km

śląskie

FordFocus

49 300

2016r.

132 128 km

podkarpackie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Fiesta Klub Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System