Ford

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Ford ) Rad Motor Radom - "bezwypadkowe BMW"



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FORD Forum Strona Główna -> ( Ford ) Dyskusje ogolne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czajna22

Czytelnik



Dołączył: 03 Lip 2016
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocław
Posiadane auto: BMW 3
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 03 Lip 2016, 12:07
Temat postu:

Rad Motor Radom - "bezwypadkowe BMW"


Dzień dobry,
chciałem się z Państwem podzielić opinią o salonie RAD MOTORS RADOM - autoryzowany dealer Forda, a tak naprawdę oszuści, którzy okłamują klientów i sprzedają powypadkowe auta jako bezwypadkowe.

W portalu OTO MOTO znajdowała się oferta BMW 1, wystawiona przez autoryzowanego dealera Forda Rad Motors z Radomia. Jedną z ważnych dla mnie informacji była informacja o tym, że auto jest bezwypadkowe. Po wizycie w Radomiu (straciłem na podróż cały dzień) i sprawdzeniu VINu okazało się, że samochód był poważnie uszkodzony, a Dealer ukrywał tę informację i okłamywał klientów odnośnie bezwypadkowości samochodu (poważnie uszkodzona maska i zdarzak, wystrzelone poduszki, zniszczona opona). Po moim telefonie do Kierownika salonu ogłoszeniu zostało zdjęte i pojawia się już bez informacji odnośnie bezwypadkowości, chociaż w tej samej rozmowie twierdził on, że szkoda była niewielka...

Dodatkowo wyceniono mi przedłużenie gwarancji w BMW na 4 lata lub 100 000 km na kwotę 2900 zł netto. Ciekawe jakie BMW przedłużyłoby gwarancję na samochód po tak poważnej szkodzie naprawianej zresztą w RAD Motors Radom, a nie w BMW.

VIN AUTA:
WBA1C91040J522684
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FORD Forum Strona Główna -> ( Ford ) Dyskusje ogolne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Ford ) Dyskusje ogolne


FordFocus

49 900

2019r.

61 000 km

mazowieckie

FordFiesta

11 800

2008r.

170 000 km

mazowieckie

FordFiesta

31 800

2017r.

115 000 km

małopolskie

FordFiesta

39 950

2017r.

18 900 km

wielkopolskie

FordS-Max

37 700

2010r.

185 100 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Fiesta Klub Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System